مسی خواب است، پرواز ممنوع!

به گزارش وبلاگ پنجره، ممنوعیت پرواز هواپیماها بر فراز خانه لیونل مسی باعث جنجال و حرف و حدیث های فراوانی در فضای مجازی شد و این سئوال به وجود آمد که این ممنوعیت به خواسته این ستاره آرژانتینی برقرار شده یا عوامل دیگر در آن دخیل است.

مسی خواب است، پرواز ممنوع!

به گزارش وبلاگ پنجره به نقل از ورزش سه، رئیس شرکت هواپیمایی ووئلینگ اسپانیا در مصاحبه ای در پاسخ به این سوال که چرا برنامه توسعه فرودگاه ال پِرَت بارسلون متوقف شده، به شکلی کاملا تصادفی علت این موضوع را غیرمجاز شدن پرواز هواپیماها بر فراز منزل مسکونی لیونل مسی دانست و گفت: هواپیماها نمی توانند بر فراز خانه لیونل مسی پرواز نمایند، البته این اتفاقی نیست که هر جای جهان رخ دهد.

این اظهارنظر و ممنوعیت پرواز هواپیماها بر فراز خانه لیونل مسی باعث جنجال و حرف و حدیث های فراوانی در فضای مجازی شد و این سوال را عنوان نمود که این ممنوعیت بنا به خواسته این ستاره آرژانتینی برقرار شده یا عوامل دیگر دخیل بوده و مردم درصدد برآمدند که بفهمند چرا هواپیماها نمی توانند روی خانه مسی پرواز نمایند.

جست وجوهای متعدد حاکی از این است که هواپیماها به این دلیل حق تردد از بالای منزل مسی را ندارند که خواب نیمروزی او به هم نریزد اما جواب این معما خیلی ساده تر از به هم ریختن خواب نیمروزی مسی بود؛ کاپیتان آبی اناری ها در شهرستان گایا با فاصله 25 کیلومتری از بارسلون و داخل محوطه ای زندگی می نماید که در محدوده حفاظت شده اداره محیط زیست اسپانیاست و زیستگاه گیاهان و جانوران در معرض خطر محسوب می گردد. به همین دلیل هواپیما نباید از آن محدوده رد گردد. هواپیماهایی که قصد نشستن یا بلند شدن از فرودگاه ال پرت را دارند باید به خاطر عبور نکردن از روی این منطقه چرخش 180 درجه ای داشته باشند.

منبع: همشهری آنلاین

به "مسی خواب است، پرواز ممنوع!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی خواب است، پرواز ممنوع!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید