رعایت ضوابط زیست محیطی در اولویت صنایع باشد

به گزارش وبلاگ پنجره، خبرنگاران/زنجان فرماندار شهرستان خرم دره گفت: رعایت ضوابط زیست محیطی باید در اولویت صنایع باشد.

رعایت ضوابط زیست محیطی در اولویت صنایع باشد

حجت محمدی در حاشیه بازدید از شرکت سیلیس آرا خرم دره، اظهار کرد: این بازدیدها در راستای حمایت از فراوری و اشتغال و برطرف مشکل واحدهای فراوریی صورت می گیرد.

وی از استقرار واحد جدید پودر آلومینیوم در این شرکت اطلاع داد و اضافه کرد: این بازدید نیز در جهت برطرف مشکل استقرار این واحد جدید صورت گرفت.

این مسئول با اشاره به بی توجهی بعضی از صنایع به محیط زیست، ادامه داد: توجه به محیط زیست باید در اولویت واحدهای فراوریی شهرستان قرار گیرد تا شاهد تامین سلامتی مردم باشیم.

فرماندار شهرستان خرم دره با بیان این که بزرگ ترین پروژه زیست محیطی استان در حوزه کنترل آلایندگی هوا در شرکت سیلیس خرم دره به بهره برداری رسید، اظهار کرد: در عرض سه سال گذشته بیشترین برنامه های محیط زیست در چندین شرکت در شهرستان از جمله شرکت سیلیس آرا پیاده شده که موجبات تحول از جمله بهداشت در حوزه زیست محیطی شده است.

این مسئول بیان نمود: تنها طی یک سال گذشته دو واحد فراوریی در شهرستان حدود 6 میلیارد تومان در حوزه رعایت مسائل زیست محیطی هزینه نموده اند.

وی با تاکید بر این که محیط زیست متعلق به همگان است، اضافه کرد: واحدهای فراوریی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

به گزارش وبلاگ پنجره، شرکت سیلیس آرا (سهامی خاص) یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی معدنی کانسار پژوه (سهامی خاص) است که به منظور فراوری بلوک بتن سبک اتوکلاو شده (سیلکس) در زمینی به وسعت 7 هکتار در شهرستان خرم دره با کاربری در ساخت دیوارهای غیرباربر داخلی و پیرامونی سازه ها فعالیت دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رعایت ضوابط زیست محیطی در اولویت صنایع باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رعایت ضوابط زیست محیطی در اولویت صنایع باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید