ردپای یک مدیربرنامه در جنجال استقلال

به گزارش وبلاگ پنجره، در حالی که استقلال به اندازه کافی در این مدت خبر تلخ داشته، قطعاً هواداران این تیم خیلی دوست ندارند باز هم از این تیم و اردویی که در دوحه برای ملاقات با الریان داشته خبر های حاشیه ای بشنوند.

ردپای یک مدیربرنامه در جنجال استقلال

به گزارش، مسائل حاشیه ای در شب قبل از بازی می تواند آرامش هر تیمی را به هم بریزد چه برسد استقلال. این شرایط زمانی حساس تر می گردد که بدانیم ملاقات پیش رو تک حذفی است و بازنده اش حذف می گردد و برنده در لیگ قهرمانان آسیا می ماند.

با این وجود روز گذشته از دوحه خبر رسید بار دیگر و در ادامه دلخوری هایی که قبل از ترک تهران برای سه، چهار تن از بازیکنان بزرگتر تیم ایجاد شده بود حاشیه درست شده که چرا باشگاه با آن ها تسویه حساب نمی نماید و طلب فصل هفدهم شان را نمی دهد.

این موضوع یک شنبه شب رتق و فتق شد، اما ظاهراً روز گذشته یکی از بازیکنان بزرگ تیم بار دیگر در همین باره با مسئولان باشگاه جر و بحث می نماید و ضمن طلب پولش، جو اردو را به شکلی که فرهاد مجیدی هم توقعش را نداشته برهم می ریزد.

البته این مسئله با ورود بزرگتر های تیم و اعضای کادر فنی خیلی سریع جمع و جور شده و دیشب هم همگی با شرایطی متفاوت از ظهر، دور میز شام نشستند. ظاهراً کادر فنی در صحبتی که با این بازیکن باتجربه داشتند درباره حساسیت مصاف با الریان به او تذکر داده و زمان اعتراضش را به هیچ عنوان مناسب ندانستند و به او گفتند مبادا این موضوع موجب رقم خوردن نتیجه ای غیر از برد استقلال گردد.

چون در آن صورت خیلی از تقصیر ها بر گردن حاشیه ساز دوحه می افتد. یکی از نزدیکان تیم در همین باره به خبرورزشی گفت متأسفانه باشگاه قبلاً در این باره همه جور ضمانتی را برای پرداخت طلب بازیکنان به آن ها داده، ولی مدیربرنامه های بازیکنان با تحریک بازیکنان شان آن ها را در چنین روز های حساسی مقابل باشگاه قرار می دهند.

امیدواریم این اتفاقات هرگز مانع ارائه فوتبال همیشگی و رو به جلوی تیم استقلال نشده و در نهایت این تیم در ملاقات امشب با فزونی مقابل الریان به مرحله گروهی راه پیدا کند.

داستان های این مدیربرنامه معروف تمام شدنی نیست.

منبع: خبرورزشی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ردپای یک مدیربرنامه در جنجال استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ردپای یک مدیربرنامه در جنجال استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید