اکران فیلشاه در 400 سینمای روسیه

به گزارش وبلاگ پنجره، نمایش فیلشاه به کارگردانی هادی محمدیان پس از دوبله به زبان روسی و طی مراحل فنی از پنجشنبه 21 نوامبر برابر با 30 آبان در این کشور آغاز شده است و تا یک هفته ادامه دارد.

اکران فیلشاه در 400 سینمای روسیه

به گزارش وبلاگ پنجره به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، نمایش فیلشاه به کارگردانی هادی محمدیان پس از دوبله به زبان روسی و طی مراحل فنی از پنجشنبه 21 نوامبر برابر با 30 آبان) در این کشور آغاز شده است و تا یک هفته ادامه دارد.

کارشناسان سینمایی روسیه از استقبال مخاطبان فیلشاه در روزهای نخست اکران در این کشور خبر داده اند و معتقدند این استقبال می تواند زمینه ای برای اکران فیلم های ایرانی در این کشور باشد.

  • فیلشاه به خانه ها می رسد

قرار است فیلشاه علاوه بر سینماهای روسیه در سالن های چهار کشور بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و جمهوری آذربایجان هم روی پرده برود.

داستان فیلشاه در جنگلی در آفریقا رقم می خورد. رییس گله فیل ها صاحب فرزندی می شود که همه انتظار دارند جانشین رییس گله باشد، اما برخلاف تصور همه فیلشاه بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می شود... این انیمیشن در اصل درباره اصحاب فیل و حمله ابرهه به خانه کعبه است که در نهایت به ولادت حضرت محمد(ص) ختم می شود.

فیلشاه انیمیشن سینمایی ایرانی محصول گروه هنر پویا است که کارگردانی آن بر عهده هادی محمدیان و تهیه کنندگی آن بر عهده حامد جعفری بوده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "اکران فیلشاه در 400 سینمای روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکران فیلشاه در 400 سینمای روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید