تصمیم در خصوص استقلال و پرسپولیس غلط بود، کار از ریشه خراب است

به گزارش وبلاگ پنجره، ستار همدانی در گفت و گو با خبرنگاران و در خصوص اینکه رسماً اعلام شده استقلال و پرسپولیس حق جذب مربی و بازیکن خارجی ندارند، گفت: این یک شیوه غلط است که نمی دانم چطور به یک باره تصمیم بر این گرفته شده اجازه ندهند سرخابی ها از مربی و بازیکنان خارجی استفاده نمایند.

تصمیم در خصوص استقلال و پرسپولیس غلط بود، کار از ریشه خراب است

وی ادامه داد: کشور ما پتانسیل حضور بازیکن باکیفیت خارجی را دارد اگر قرار است استقلال و پرسپولیس محروم باشند باید این اتفاق برای همه تیم ها بیفتد نه اینکه فقط این دو تیم شامل این موضوع شوند و سایر تیم ها بتوانند بازیکن خارجی جذب نمایند.

وی تاکید نمود: طی سال های گذشته بازیکنان خارجی باکیفیت همچون تیام، دیاباته، جباروف و پاتوسی به فوتبال ایران آمدند و عملکرد خوبی هم از خود ارائه دادند. متاسفانه به دلیل اینکه زیرساخت فوتبال ما مشکل دارد، منابع اقتصادی ما تامین نمی گردد این مسائل رخ می دهد. در هیچ جای جهان سابقه نداشته در لیگ یک کشور بعضی تیم ها را از داشتن بازیکن خارجی محروم نمایند، مشکل اصلی استقلال و پرسپولیس اتفاقات پی در پی است. کار از ریشه خراب است و اگر یک مدیر مدت ها بتواند در تیمش باقی بماند هرگز چنین شرایطی پیش نخواهد آمد.

همدانی تاکید نمود: متاسفانه بعضی ها که به آنها دلال گفته می گردد با آوردن بازیکنان بی کیفیت و هزینه های کلان باعث شدند تا استقلال و پرسپولیس بدهی های زیادی بابت این موضوع داشته باشند و همین مساله باعث شده تا وزارت ورزش دستور به ممنوعیت ورود بازیکنان و مربیان خارجی برای استقلال و پرسپولیس بدهد.

ستار همدانی در ادامه اظهار داشت: در هر صورت باید این موضوع را بپذیریم حالا باید به بازیکنان خودمان اهمیت بیشتری بدهیم گرچه این موضوع هم می تواند به رشد بازیکنان ما یاری کند اما حضور بازیکنان با کیفیت خارجی می توانست تاثیر مثبتی در فوتبال ما داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تصمیم در خصوص استقلال و پرسپولیس غلط بود، کار از ریشه خراب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم در خصوص استقلال و پرسپولیس غلط بود، کار از ریشه خراب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید