بایوویر Anthem را رها نکرده است

به گزارش وبلاگ پنجره، بر اساس گزارشی تازه، استودیوی بازی سازی بایوویر مشغول کار روی نسخه جدیدی از بازی Anthem است؛ نسخه ای که قرار است مسائل بازی اول را رفع کند. هنوز تعیین نیست که آیا این نسخه جدید از Anthem به عنوان یک آپدیت برای بازی اصلی در نظر گرفته شده، یا به صورت یک بازی جداگانه عرضه خواهد شد.

بایوویر Anthem را رها نکرده است

گزارش جدیدی که خبرگزاری کوتاکو از بازی Anthem منتشر نموده، به شرایط نه چندان خوب این بازی و کوشش استودیوی سازنده آن برای زنده کردن بازی، اشاره دارد. شرکت بازی سازی الکترونیک آرتز حدود شش ماه پس از عرضه Anthem آن را به لیست بازی های سرویس ارزان قیمت EA Access افزود. در عین حال هم ماه هاست که بازی Anthem با تخفیف بسیار بزرگی به فروش می رسد و آپدیت بزرگ و خوبی هم دریافت ننموده است. تمام این ها منجر شده است تا بازی نماینده ها تصور نمایند که الکترونیک آرتز به طور کلی توسعه Anthem را رها نموده و سراغ پروژه های دیگر رفته است.

با این حال، گزارش کوتاکو می گوید که چنین اتفاقی نیافتاده است. طبق این گزارش، بایوویر مشغول کار روی پروژه ای به اسم Anthem 2.0 یا Anthem Next است که از پایه و اساس، بازی را تغییر می دهد. این تغییرات قرار است همه چیز بازی، از ساختار ماموریت ها گرفته تا محیط بازی و دنیای آن و قصه را تغییر دهند.

پس از عرضه ناموفق بازی Anthem، قرار بود طبق برنامه ای 90 روزه، استودیوی بایوویر مسائل آن را رفع و یک بخش بزرگ و جدید را به بازی اضافه کند؛ اتفاقاتی که محقق نشدند و حتی پس از عرضه آپدیت بزرگ این بازی به اسم Cataclysm نه تنها بازی نماینده ها به Anthem بازنگشتند، بلکه حتی جریان سقوط این بازی سرعت بیشتری به خود گرفت.

کوتاکو می گوید که هنوز جزییات دقیق برنامه بایوویر مشخص نیست و زمان بندی دقیقی هم برای آن مشخص نشده است. با این حال، سازندگان Anthem معتقدند که عرضه یک آپدیت بزرگ مثل No Mans Sky Next می تواند به Anthem یاری کند.

طبق گزارش منتشر شده، یکی از گزینه های بایوویر، عرضه این آپدیت ها به عنوان یک بازی کاملا جدید است. با این حال، خریداران Anthem احتمالا این بازی جدید را به صورت رایگان دریافت می نمایند.

در گزارش کوتاکو از بایوویر هم چنین آمده است که ساخت قسمت بعدی مجموعه باز ی های Mass Effect آغاز شده و در مرحله پیش فراوری یا همان ایده پردازی اولیه واقع شده است.

منبع: کوتاکو

منبع: دیجیکالا مگ

به "بایوویر Anthem را رها نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایوویر Anthem را رها نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید