اظهارات مدیر برنامه های بوفون درباره آینده جان لوئیجی

به گزارش وبلاگ پنجره، مدیر برنامه های دروازه بان 42 ساله تیم فوتبال یوونتوس درباره آینده حرفه ای او اظهارنظر کرد.

اظهارات مدیر برنامه های بوفون درباره آینده جان لوئیجی

به گزارش وبلاگ پنجره، جان لوئیجی بوفون که تابستان 2019 پس از یک فصل حضور در پاری سن ژرمن به یوونتوس بازگشت، قراردادش در انتها فصل جاری با این باشگاه ایتالیایی به انتها می رسد اما هنوز تعیین نیست که آیا او انتها در انتها فصل دستکش هایش را خواهد آویخت یا خیر. این دروازه بان ایتالیایی این فصل ذخیره وویچخ شزنی بوده و در 10 بازی از رقابت های مختلف در درون دروازه یووه ایستاده و 8 گل هم دریافت نموده است.

سیلوانو مارتینا، مدیر برنامه های بوفون در گفت وگو با نشریه ایتالیایی توتو اسپورت درباره احتمال تمدید قرارداد این دروازه بان ایتالیایی با یوونتوس گفت: نمی دانم بوفون قصد انجام چه کاری را دارد. فکر نمی کنم خود او در حال حاضر بداند که قرار است چه کار کند. ما در ماه مارس (ماه آینده میلادی) با باشگاه ملاقاتی خواهیم داشت و خواهیم دید که چه خواهد شد.

وی اضافه کرد: بوفون در حال حاضر از بازی کردنش شاد است. جی جی 42 ساله است اما می بینیم که او عالی کار می نماید، آماده و سرحال است که این نشان می دهد او به خودش توجه دارد. جان لوئیجی سال ها پیش گفته بود که احتمالاً در سن 32 سالگی بازنشسته خواهد شد اما من به او گفتم که صبر کن و ببینیم تا آن زمان چه می گردد.

مدیر برنامه های دروازه بان بانوی پیر در انتها اعلام کرد: جی جی فصل فوق العاده ای در پاریس داشت و فابیو پاراتیچی (مدیر ورزشی یوونتوس) هم در برخی بازها تماشاگر بازی های وی در پاری سن ژرمن بود. بوفون پیشنهادهای زیادی داشت اما وقتی یوونتوس تماس گرفت، بهترین گزینه برای خود او و خانواده اش بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اظهارات مدیر برنامه های بوفون درباره آینده جان لوئیجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات مدیر برنامه های بوفون درباره آینده جان لوئیجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید