قاسم پور: قرعه ساده ای برای ایران رقم خورد، با کی روش یا بدون او شانس نخست قهرمانی هستیم

به گزارش وبلاگ پنجره، پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است ایران شانس نخست قهرمانی در جام ملت های آسیا است.

قاسم پور: قرعه ساده ای برای ایران رقم خورد، با کی روش یا بدون او شانس نخست قهرمانی هستیم

به گزارش وبلاگ پنجره، تیم ملی فوتبال ایران در رقابت های جام ملت های آسیا 2019 امارات در گروه D با عراق، ویتنام و یمن هم گروه شد.

ابراهیم قاسم پور در گفت وگو با وبلاگ پنجره درباره گروه ایران اظهار کرد: فکر می کنم قرعه ساده ای برای ما رقم خورد. یمن که با ما هم گروه شده چهار سال است در جنگ به سر می برد و فکر نمی کنم تیم فوتبال منسجمی داشته باشد و احتمالا یک تیم برای این رقابت ها جمع می نمایند. در این گروه تنها ممکن است عراق برای ما مشکل ساز گردد. آن ها با وجود درگیری های موجود در کشورشان به دلیل نزدیکی فوتبالشان به ما، ممکن است مقابل ما مشکل آفرین شوند، همانطور که چند بار این کار را نموده اند.

او در پاسخ به این سوال که چه تیمی هایی شانس قهرمانی در این رقابت ها را دارند، گفت: ایران شانس نخست قهرمانی در جام ملت ها است. این اتفاق در صورتی که اتفاقات عجیب فوتبالی که قابل پیش بینی نیستند، رخ ندهند، به وقوع می پیوندد. همان طور که در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا نتایجی رخ داد که کمتر کسی آن را پیش بینی می کرد.

پیشکسوت فوتبال ایران اضافه نمود: با شرایطی که تیم ما دارد و بازیکنان سال ها در کنار هم بازی کردند و شناخت کافی از یکدیگر دارند، ایران شانس نخست قهرمانی است. همچنین ژاپن، کره جنوبی، عربستان، استرالیا و عراق هم شانس قهرمانی دارند.

قاسمپور در ادامه درباره حضور ایران در جام جهانی 2018 روسیه که چند ماه پیش از جام ملت ها برگزار می گردد، گفت: بازی های جام جهانی می تواند به حضور قدرتمندتر ایران در جام ملت های آسیا یاری کند. مسئله ای که ما برای حضور در رقابت های جام جهانی داریم این است که تا به حال بازی تدارکاتی بزرگ نداشتیم. ما بازی های جام جهانی در گروه سختی قرار گرفتیم. اسپانیا که تکلیفش تعیین است. پرتغال متکی به رونالدو است و به نظر من مراکش تیم قوی تری نسبت به پرتغال است. نگاه ما به جام جهانی هم می تواند نگاه بازی تدارکاتی برای جام ملت های آسیا باشد و هم می توانیم نیم نگاهی به صعود از گروه سختمان در جام جهانی داشته باشیم.

او ادامه داد: مطمئنا کی روش تمام تلاشش را می نماید که ایران در جام ملت های آسیا قهرمان گردد. درست یا غلط، با خوش شانسی یا بدون خوش شانسی، در کارنامه کی روش در تیم ملی دو صعود به جام جهانی وجود دارد و تنها جای قهرمانی در جام ملت های آسیا خالی است. ایران در آسیا چه با کی روش و چه بدون کی روش شانس اول قهرمانی است. ما به لحاظ استعداد و جمعیت شرایط خوبی داریم و باوجود سرمایه گذاری هنگفت کشورهایی مانند چین و ژاپن، در بدترین شرایطمان هم این تیم ها را شکست دادیم. مطمئن باشید کی روش به دنبال این است که یک قهرمانی در جام ملت های آسیا در کارنامه خود داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قاسم پور: قرعه ساده ای برای ایران رقم خورد، با کی روش یا بدون او شانس نخست قهرمانی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسم پور: قرعه ساده ای برای ایران رقم خورد، با کی روش یا بدون او شانس نخست قهرمانی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید