خبرنگاران 7 واحد صنفی متخلف در شهرستان صومعه سرا پلمپ شد

به گزارش وبلاگ پنجره، رشت - خبرنگاران - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان صومعه سرا گفت : در راستای اجرای مصوبه ستاد مبارزه با ویروس کرونا 7 واحد صنفی متخلف که موازین بهداشتی را رعایت نکردند، پلمپ شدند

خبرنگاران 7 واحد صنفی متخلف در شهرستان صومعه سرا پلمپ شد

رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان صومعه سرا گفت : در راستای اجرای مصوبه ستاد مبارزه با ویروس کرونا، 7 واحد صنفی متخلف به علت رعایت نکردن موازین بهداشتی پلمپ شدند.

محمد نیک صفت در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ پنجره اضافه نمود : طی گشت و بازرسی مشترک اداره صنعت، معدن و تجارت، اماکن نیروی انتظامی، اتاق اصناف و شبکه بهداشت و اتحادیه نانوایان 3 واحد نانوایی به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و نداشتن فروشنده مستقل با توجه به مصوبه ستاد مبارزه با ویروس کرونا پلمپ شد.

نیک صفت گفت : 180 واحد نانوایی دولتی پز با سهمیه ماهانه 18هزار و 610کیسه آرد و 75 واحد آزادپز با سهمیه ماهانه 10هزار و 500 کیسه آرد در شهرستان صومعه سرا مشغول پخت نان هستند.

وی در ادامه از پلمپ سه واحد قهوه خانه در این شهرستان اطلاع داد و توضیح داد: با توجه به ازدیاد قهوه خانه ها و همچنین رعایت نکردن بهداشت فردی، احتمال شیوع این ویروس در این اماکن بسیار بالاست و بر این اساس ضروری است که با فعالیت این اماکن برخورد قانونی صورت گیرد.

رئیس اداره صنعت، معدن تجارت صومعه سرا اضافه نمود : سامانه 124 به صورت شبانه روزی آماده دریافت شکایت و گزارش مردمی می باشد.

شهرستان صومعه سرا با سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است که در آن 19 اتحادیه با حدود 7هزار واحد صنفی وغیر صنفی مشغول فعالیت هستند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 7 واحد صنفی متخلف در شهرستان صومعه سرا پلمپ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 7 واحد صنفی متخلف در شهرستان صومعه سرا پلمپ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید