بیش از یک میلیون نفر در هرمزگان کارت ملی هوشمند دریافت نموده اند

به گزارش وبلاگ پنجره، مدیرکل ثبت احوال هرمزگان گفت: از حدود یک میلیون و 295 هزار نفر جمعیت واجد شرایط دریافت کارت ملی، بیش از یک میلیون نفر کارت هوشمند ملی خود را دریافت نموده اند.

بیش از یک میلیون نفر در هرمزگان کارت ملی هوشمند دریافت نموده اند

به گزارش وبلاگ پنجره به نقل از فارس، داوید صادقی در یک نشست خبری اظهار کرد: کلیه مراکز ثبت احوال در هرمزگان با کوشش مخابرات استان به فیبر نوری متصل شده اند و این اقدام بزرگی در بهبود ارتباطات و تسریع در ارائه خدمات به مردم بشمار می رود.

وی بابیان این که بیش از 90 درصد از جمعیت استان نسبت به درخواست کارت ملی هوشمند خود اقدام نموده اند، اضافه کرد: از ابتدای طرح تا سرانجام آذرماه، یک میلیون و 18 هزار کارت ملی به متقاضیان تحویل شده است.

مدیرکل ثبت احوال هرمزگان، کل جمعیت واحد شرایط برای دریافت کارت ملی هوشمند در این استان را یک میلیون و 295 هزار نفر بیان کرد.

صادقی همچنین درباره آمار طلاق در استان نیز گفت: در 8 ماهه ابتدایی سال 98 در سراسر هرمزگان، دو هزار و 288 مورد واقعه طلاق ثبت شده است. همچنین متوسط سن زنان در زمان طلاق 30. 4 سال و در مردان 35. 1 سال محاسبه شده است.

وی درباره آمار ازدواج در استان نیز گفت: در 9 ماهه ابتدایی سال جاری 9 هزار و 930 ازدواج به ثبت رسیده است که حدود 11 درصد از زوجین هم سن، 9 درصد با دو سال اختلاف سنی و در 77 درصد از ازدواج ها، زوج از زوجه بزرگ تر بوده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "بیش از یک میلیون نفر در هرمزگان کارت ملی هوشمند دریافت نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از یک میلیون نفر در هرمزگان کارت ملی هوشمند دریافت نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید